Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama ajansı olarak bazen hâkim bir ekibin dokunuş yapmasının çok şey değiştireceğini düşünmekteyiz. Katma değer sahibi çözümler ve dijital danışmanlık alanında uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Pazarlama Neden Önemlidir?

Pazarlama konusunun işletme sahipleri ve tüketiciler tarafından bu denli önemsenmesi çok doğaldır. Çünkü işletmenin organizasyon tablosunu da etkiler. Artık günümüzde kâr amacı güden ve gütmeyen çoğu şirket tarafından pazarlama bölümü oluşturulmuş ve çoğu işletmede CMO adında yapılanmalar meydana gelmiştir.

İşletmelerin bir görevi olarak ele alındığı zaman pazarlama bölümünün en büyük özelliği olarak işletme için gelir getiren bölüm olduğunu görmekteyiz. Diğer görevlerinden farklı olarak pazarlama bölümü, firmanın ürettiği ürünleri satın alanlar ile buluşmasını ve bu buluşmanın neticesinde firmaya gelir getirmesidir.

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama ajansı dijital büyüme hızını arttırmak için danışmanlık ve bir ajansın yaratıcılık kapasitesini birleştirerek hizmet vermektedir. Dijital pazarlama değerlendirme ve planın oluşturulması ile başlamaktadır. Nedeni ise dijital pazarlama amacı ve yol planı belli olan firmalar belli olmayan firmalara kıyasla çok daha hızlı bir şekilde amaçlarına ulaşır.

İçerik pazarlama;

Yıllardır başarıyla ilerlettiğimiz hizmetlerle var olan müşterilere ulaşır kalıcı, değerlendirilebilir sonuçlar alınmasını sağlarız.

SEO hizmetleri;

Önce alanınızı, rakiplerinizi ve müşterileri analiz eder, arkasından müşterilere özel olan bir plan yaratır, hedef olarak belirlediğimiz birçok anahtar kelimede sonuç almanızı sağlarız.

Web tasarım;

Firma için sektöre özel, kullanışlı, işlevsel, mobil uyumlu güvenilir ve çağa uygun web siteleri oluşturur, hedef kitleye daha kolay bir şekilde ulaşılması imkânı tanırız.

Dijital reklamcılık;

İnternet üzerinden verilen hizmetler ile en kısa sürede, en az masrafla, en doğru kitleye ulaşılmasını ve en yüksek sonuçların alınmasına yardımcı oluruz.

Sosyal medya yönetimi;

Dijital pazarlama ajansı olarak görevimiz sosyal medya beğeni almak değil, marka ihtiyacına cevap verecek, hedef kitle ile bağ sağlamak, güvenilir ve kalıcı olacak bir görüşme başlatmaktır.

Kreatif hizmetler;

Dijital pazarlama ajansı olarak çizgi altındaki hizmetlerde, güçlü marka oluşturmak için merkez noktamızda tutup, aynı, dikkat çekici görselliği ön planda hikâyeler oluşturmaktayız.

SEO analiz;

Matematik alt yapılı veri ile şirketinizin, rakip firmaların güçlü oldukları ve zayıf oldukları yönleri bularak, sektördeki en sağlam uygulamaları ortaya çıkartır, net bir sonuç sunarız.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Finans görevini tam anlamıyla yerine getirebilmesi amacıyla işletmenin gelir elde edebilmesi gerekir. Bu işletmenin gelir elde etmesi durumunda işletmenin ana mali tabloları ortaya çıkar. Buna ek işletme bütçesi hazırlanmış olacak ve işletmenin finans planlaması da pazarlama bölümünün elde ettiği gelirlerin sonucuna göre planlanacaktır.

Aynı şekilde pazarlama bölümünün görevinin tam ve eksiksiz çalışarak yerine getirmesi sonucunda işletmenin topluluk gözünde değeri de artar. Kurumsal olarak itibarı atmış ve tüketiciler tarafından da tercih meselesi olan bir kuruluş haline gelecektir.

Geniş çevrede rağbet edilen ve tercih sebebi olan işletmeler insan kaynaklarına da olumlu bir katkıda bulunacaktır. Şu şekilde açıklarsak marka olmuş kurumlarda kişiler de çalışmak ister ve bunun sonucunda insan kaynakları da pazarlama bölümünün şirkete olan bu olumlu katkısı sayesinde kendi payını elde edecektir. Bunun sayesinde kurumsal sahiplenme de en üst seviyede gerçekleşecektir.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama ajansı eğitimlerde çalışma arkadaşlarımıza dijital pazarlama kabiliyetini artırmak isteyen her alandaki pazarlama çalışanlarına tüm dijital pazarlama alanını anlatmaktayız.

Pandemi ile beraber önemi daha çok anlaşılan dijital pazarlama alanı artık tüm firma ve kişilerin kişisel gelişimi için bilgi sahibi olması gereken bir yetenek halini almıştır. Çağın dijitale kayan durumu firmaların pazarlama alanlarını da tamamen değiştirdi.

Dijital pazarlama ajansı olarak fark ettik ki internet üzerinde bu eğitimi almak adına birden fazla arama gerçekleştirilmektedir. Bu aramalar sonrasında ise internet ya da yüz yüze olarak eğitimler bulunur. Bur alanda dikkat edilmesi gereken ise verilen eğitimin anlaşılabilir olması ve tatmin edici olmasıdır. Her eğitimde olduğu kadar teorik anlamda ve pratik anlamda birbirinden farklılıklar vardır.

Her anlamda dijital pazarlama öğrenmek ve bu alanda uzman olmak için bilgi birikimi olan bir altyapı olması gerekse de, pratik yapmak da çok önemlidir. Nedeni ise dijital pazarlama hemen hemen her gün gelişiyor ve değişiyor. Dijital pazarlama alanında bilgi almak için dijital pazarlama ajansı olarak firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

HTML/CSS
WordPress
Shopify
iOS
Android
Figma
Zeplin
Ticimax
İdeasoft
tsoft

Diğer Hizmetlerimiz

Hemen Teklif Alın

  Referanslarımız

  Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
  SEO
  WEB TASARIM

  Trojen Bulut Çözümleri

  2022
  SEO
  WEB TASARIM

  Tuacco

  2022
  ×